HİZMETLER

Tüm Dijital Platformlarda Tam Hizmet Sunuyoruz.

Osmaniye Web Tasarım Firması Türk Dijital – Hizmetlerimiz

 Türk Dijital olarak yıllardır birbirinden farklı sektörlerden işletmelerin tanıtım ve e-ticaret sitelerinin web tasarım ve yönetimini, bunların profesyonel fotoğraf ve video çekimlerini, gerektiği yerde ürün çekimlerini, web sitelerinin arama motoru optimizasyonlarını (SEO), dijital harita işaretlemelerini ve 360 Derece Sanal Tur çekimlerini yaptık. Edindiğimiz onlarca memnun müşteriden edindiğimiz tecrübelerle sizlere web tasarım ve alakalı daha birçok alanda kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam ediyoruz. Küçük veya büyük çaplı olması fark etmeksizin tüm işletme ve kurumların bir web sitesine ve web tasarım desteğine ihtiyaç duyduğu aşikar. E Satış, E Ticaret, Web Sitesi ve daha fazlası. Türk Dijital.

Aradığınız her türlü web tasarım, optimizasyon ve yönetim hizmetlerini sizlerle gerçek zamanlı olarak iletişim halinde gerçekleştiriyor ve hem aklınıza hem de gönlünüze yatan mükemmel ürünü sizlere sunabilmek için gece gündüz demeden çalışıyor ve bununla gurur duyuyoruz.

 Verdiğimiz hizmetleri açıklamalarıyla beraber şu şekilde sıralayabiliriz:

Mobil Uyumlu (Responsive) Web Tasarım

Bir web sitesinde moda akımları, kodlama pratikleri ve yayın platformları değişse bile olmazsa olmaz bazı özellikler mevcuttur. Bunlar özetle;

  • Modern Tasarım
  • Güvenilir Altyapı (Kodlama, Yayın ve Yedekleme)
  • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Uygunluğu
  • Sürekli Teknik Destek

olarak sıralanabilir. Türk Dijital olarak yukarıdaki ana başlıklar altında uzun yıllardır memnun müşterilerle çalışmaktayız.

Sosyal Medya Reklamları ve Hesap Yönetimi

Sosyal medya artık her kesimden insanın gündelik yaşamının vazgeçilmez bir parçası olmuş ve kişilerin birbirleriyle olan etkileşimlerinde büyük rol oynamaktadır. Şirketlerin bu güçlü mecrada var olmaları, kendileri ve müşterileri açısından çok önemlidir. Bunun farkına varan şirketler sosyal medyanın getirdiği artıların meyvelerini toplamaya çoktan başladı bile… İşte “Digital in 2016” Raporunun Türkiye ile ilgili bölümündeki kullanım verileri;

  • 79.14 Milyon insanın yaşadığı Türkiye’de, internete bağlanan kullanıcı sayısı 46,3 milyon.
  • 46.3 Milyon internet kullanıcısından sosyal medyayı aktif olarak kullananların sayısı 42 milyon.
  • 42 Milyon sosyal medya kullanıcısının 36 milyonu mobil cihaz üzerinden bağlanıyor.
  • İnternet kullanıcılarının %77’si her gün online oluyor, %16’sı ise haftada en az bir kez internete bağlanıyor.360 Derece Sanal Tur ve Artırılmış Gerçeklik

İşletmenizin iç tasarımı için çok fazla zaman, para ve çaba harcadığınızı biliyoruz. Maalesef bu güzelliği sadece işletmenizi ziyaret eden müşterileriniz yaşayabiliyor. Google servislerinde yayınlanacak bir sanaltur işletmenizin genel havasını ve detaylı yerleşim düzenini çok daha geniş kitlelere ulaştırmak için çok büyük ve ekonomik bir fırsattır. Mevcut web sitenize ve Facebook sayfanıza ekleyebileceğiniz bu sanalturlar işletmenize olan ziyaretçi sayısını ve satışlarınızı artıracaktır.

E Ticaret E Satış ve Online Ödeme Sistemleri

Fiziki mağazalar yapıları gereği belli bir konumda olmak zorundadırlar. Birden fazla mağazası olan şirketler de yine belli bir konum dahilinde bulunmak zorundadırlar. Ancak e satış mağazanızın olması sizi belli bir konumla sınırlamaz. Tüketicilere ulaşmak için, onların dükkanınıza gelmesini beklemek zorunda kalmazsınız. E ticaret, e satış sitenizi kurduktan sonra Türkiye’deki herhangi bir şehre ya da bölgeye ulaşabilirsiniz. İnternetten satış yaparken, sınırları ortadan kaldırma şansına ulaşırsınız. Böylelikle de daha geniş kitlelere ulaşarak, dükkanınızın önünden geçen kişilere bağlı kalmak zorunda olmazsınız. Tüm bu sebeplerden dolayı e satış, e ticaret sitelerinin önemi göz ardı edilmemeli ve e satış, e ticaret alanlarına yatırım yapılmalıdır.

Chatbot ve Yapay Zeka

Chatbot uygulaması telefon ve bilgisayarlarımızı kullanma biçimimizi kesin olarak değiştirecek ve sahip oldukları özel algoritmalar ile geleceğimizi çok farklı bir biçimde şekillendirecek. Tabiki bahsettiğimiz bu değişimler bugünkü hayal gücümüz ile sınırlı. Belki de tüm bu varsayımların ötesine geçebilen çok köklü bir devrimin ilk dönemlerini yaşıyoruz. Bu devrimi göremeyeşimizin nedeni bugünkü algı düzeyimizin oldukça sınırlı ve oldukça sıradan olması olabilir. Bu teknolojinin taşıdığı potansiyel gerçekten çok büyük.

Arama Motoru Optimizasyonu – (SEO)

Tüketicilerin %75’i bir işletmeyi ziyaret etmeden önce arama motoru üzerinden araştırma yapıyor. Arama motoru konum verilerini güncellemek tüketicilerin evlerinden çıkmadan yada yolda giderken mobil cihazlardan yaptıkları araştırmada konum hakkında doğru bilgilere ulaşmalarına yardımcı olur. Ayrıca ilk defa işletmenizi ziyaret edecek tüketicilere hangi kanaldan gelirse gelsin doğru bilgilerle işletmenizi sunarak güven sağlamış olursunuz. Bu sayede tüketicileri sadık müşterilere dönüştürme şansınız artar. – Osmaniye SEO – Osmaniye SEO Yapan Firmalar – Osmaniye Web Tasarım

Kurumsal ve Özel Yazılım Çözümleri

Günlük olarak kullandığınız ancak ihtiyaçlarınıza kısmen veya istediğiniz şekilde cevap vermeyen çevrimdışı programlar kullanmanız yerine size ihtiyacınız olan, pratik ve minumum zamanda maksimum fayda sağlayacak özel çevrimiçi yazılımlar üretiyoruz. Yada talep azlığından dolayı piyasada hiç bulunmayan hatta belki ilk örneğini beraber yapacağımız online yazılımlar geliştirebiliriz. Web siteniz üzerinden özel satış yapmanızı, bayilik sistemleri kurmanızı ve yine kendinize ait Adana web sitesi üzerinden şirket içi birimler oluşturup işleyişi takip etmenizi ve yönetmenizi sağlayan, yada İş Takip gibi birden fazla kişiyi, grubu ve görevi kapsayan uygulamalar size özel olarak geliştirilebilir. – Osmaniye Web Sitesi Yapımı

Dijital Haritalar (Google, Apple, Yandex)

Türkiye’deki ve Adana’daki haritalarda, yanlış sokak, hatta yanlış şehirde işaretlenmiş pek çok işletme görebilirsiniz. Birçok işletmenin kendi imkanlarıyla bu karmaşık yapı içinde yer alması maalesef mümkün değil. İşletme bilgilerinizi Osmaniye Web Tasarım Şirketleri Türk Dijital ile yayınlayarak tüm cihazlardan yapılan konum bazlı arama sonuçlarında işletmenizin internet servislerinde görünürlüğünü yüzlerce kat artırabilirsiniz. Ayrıca ilk defa işletmenizi ziyaret edecek tüketicilere hangi kanaldan gelirse gelsin doğru bilgilerle işletmenizi sunarak güven sağlamış olursunuz. Bu sayede tüketicileri sadık müşterilere dönüştürme şansınız artar. Türk Dijital Haritalar servisiyle işletmenizin tüm online haritalar ve navigasyon cihazlarında doğru işaretlendiğinden emin olabilirsiniz.

Video Prodüksiyon ve Fotoğraf Çekimi

Çünkü artık milyonlarca insan evde, işte, sokakta, mekanda, laptopta,pc’de, ipad’de, cepte video izliyor! İzlenme oranı her geçen yıl %40 artıyor! Türk Dijital, online video içerik prodüksiyonu konusunda müşterilerin çözüm ortağı oluyor! Online videolar site trafiğinizi %157, akılda kalıcılığı %70, satın alma eğilimini %85 oranında artırıyor. Ürün tanıtım videoları, kurumsal tanıtım filmleri ve etkinlik kliplerinin yanı sıra video sunum gibi verimlilik artırıcı şirket içi video tasarımlarına da hayat veren ekibimiz, iş dünyasının nitelikli video ihtiyacını en hızlı ve ekonomik şekilde karşılayacak yaratıcı projelere imza atmaktadır.