WEB TASARIM

En Son Teknoloji Pratikleri ve Dünya Modasına Uygun Web Siteleri Tasarlıyoruz.

Gerçek Evlerinin İnternette Olduğunu Bilenler:

 • İşletmeler
 • Kurumlar
 • Doktorlar
 • Avukatlar
 • Ünlüler
 • Pastaneler
 • Kafeler
 • Restoranlar
 • İnşaat Firmaları
 • Fabrikalar
 • Güzellik Salonları

Peki Neden?

Bir web sitesinde moda akımları, kodlama pratikleri ve yayın platformları değişse bile olmazsa olmaz bazı özellikler mevcuttur. Bunlar özetle;
 • Modern Tasarım
 • Güvenilir Altyapı (Kodlama, Yayın ve Yedekleme)
 • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Uygunluğu
 • Sürekli Teknik Destek
olarak sıralanabilir. Osmaniye Web Tasarım Firmaları ve Osmaniye Web Tasarım Şirketleri arasından kalitemizle sıyrılarak Türk Dijital olarak yukarıdaki ana başlıklar altında uzun yıllardır memnun müşterilerle çalışmaktayız.

Mobil Uyumlu (Responsive) Web Tasarım

Modern, Duyarlı ve SEO Uyumlu Web Tasarımları ile Dijital Dünyada Eksiksiz Yer Alın!

Göz kamaştırıcı ve tüm güncel tarayıcılarda çalışan web siteleri tasarlıyoruz. Duyarlı (Responsive) web tasarımı tekniği, mobil veya tablet uyumlu arayüzlere sahip web siteleri ile en iyi görüntü ve kullanıcı deneyimini sağlarken, standart bir çözünürlüğe ihtiyaç duymadan internete erişimi olan tüm cihazlara kendini uyarlayarak kolay kullanım deneyimi sağlayabilirsiniz. – Osmaniye Web Tasarım Şirketleri – Osmaniye Web Tasarım Firmaları
web tasarım

4 ANA ÖZELLİK

Modern Tasarım

Dünya modasını yakından takip ediyoruz ve işinizi en iyi şekilde ifade eden siteler tasarlıyoruz. Daha çok etkileşim sağlayan, sonuç odaklı ve olmazsa olmaz nitelikleri mutlaka barındıran bir projeyle sunum yapıyoruz. HTML5 etiketleri ve CSS3 ile websitelerinizin çözünürlüğünü otomatik olarak ayarlayabileceği Web 3.0 olarak adlandırılan göz kamaştırıcı ve duyarlı websiteleri tasarlıyoruz. Güncel tarayıcıların tümü web dünyasına CSS3’ün getirdiği yenilikleri desteklemektedir. Ayrıca web sitelerinin daha işlevsel çalışmalarını sağlamaktadır. Yüksek kalitede ve sadece size özel web sitenizi edinmek için Osmaniye Web Tasarım Şirketleri arasından kalitesiyle sıyrılan Türk Dijital ile tanışın!

Arama Motoru Optimizasyonu - SEO

Arama Motoru Optimizasyonu yüzlerce parametreye bağlı bir sistemdir. Temel olarak İç SEO ve dış SEO olarak iki kısımda incelenebilir. Dış SEO, Web Tasarım hizmeti ve bedeliyle hiçbir alakası olmayan, sürekli ve düzenli yapılması gereken bir çalışmadır. Genel olarak siteye bağlı özgün makale ve link çalışması, Google AdWords, Facebook, Instagram ve Twitter reklamlarını içerir. İç SEO işlemlerine, Web Siteniz daha tasarım ve kodlama aşamasındayken başlanır ve uygun kod yazılımı, giriş, içerik ve sonuç bölümlerinde, zamanında ve dünyada kabul görmüş standartlara göre yapılmaktadır. Dünya standartlarında kişiye özel tasarımların Adana’daki adresi Türk Dijital ile hemen iletişime geçin!

Güvenilir Altyapı

Sunucu tarafında tüm güvenlik önlemlerine ek olarak sürekli ve düzenli olarak virüs taraması yapılarak kullanıcı tarafından yanlışlıkla yüklenmiş olabilecek zararlı yazılımlar anında tespit edilerek karantinaya alınır. Sızma denemeleri ve Brute Force Attack tarzı saldırılara karşı tüm sistem kullanıcıları CAPTCHA (İnsan-Robot Testi) ile giriş yapmaya zorlar. Bulut Veri Paylaşımı sayesinde Web Sitenizin birer kopyası Türkiye – Avrupa – ABD – Asya gibi farklı kıtalarda bulunan  sunucular üzerinde yayınlanır.

Sürekli Teknik Destek ve Danışmanlık

Tamamen müşteriye özel şekilde kodlanmış yönetim paneli sayesinde, başta dinamik içerik paylaşımları olmak üzere ihtiyacınız olacak birçok bilgi ve belgeyi anlaşılır ve hızlı yönetim panelimiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal medya, web sitesi, mobil uygulama, konum servisleri, reklam ve bunlarla bağlantılı hizmet verdiğimiz tüm konularda hızlı ve etkin bir teknik destek alacağınıza emin olabilirsiniz. Yüzlerce müşteri destek talebi ve şikayetlerine çoğu zaman aynı gün yanıt verip problemleri çözmekteyiz. Siz sadece işlerinize odaklanın, bizler bilişim ve güvenliği konularında çözüm ortağınız olmaya hazırız. Adana’da Web Tasarım denince kalitemizle ön plana çıkıyoruz. Türk Dijital ile hemen tanışın!

NASIL YAPIYORUZ?

İhtiyaç ve Talepleri Belirleme

Kaynak Derlemesi ve İçerik Tedariği

Tasarım ve Kodlama

Test İşlemleri ve Yayınlama