DİJİTAL HARİTALAR

Müşterileriniz Yol Tarifi, Telefon, Çalışma Saatleri ve Diğer Önemli Bilgilerinize Hemen Ulaşsın!

Tüm Dijital Haritalarda Doğru Adreste Bulunun:

  • Google Haritalar
  • Google My Business
  • Foursquare
  • Apple Haritalar
  • Yandex Haritalar
  • Bing Haritalar
  • Facebook Here Haritalar
  • Open Street Haritalar
  • Navigasyon Cihazları

Peki Neden?

Türkiye’deki haritalarda, yanlış sokak, hatta yanlış şehirde işaretlenmiş pek çok işletme görebilirsiniz. Birçok işletmenin kendi imkanlarıyla bu karmaşık yapı içinde yer alması maalesef mümkün değil. İşletme bilgilerinizi Türk Dijital ile yayınlayarak tüm cihazlardan yapılan konum bazlı arama sonuçlarında işletmenizin internet servislerinde görünürlüğünü yüzlerce kat artırabilirsiniz. Ayrıca ilk defa işletmenizi ziyaret edecek tüketicilere hangi kanaldan gelirse gelsin doğru bilgilerle işletmenizi sunarak güven sağlamış olursunuz. Bu sayede tüketicileri sadık müşterilere dönüştürme şansınız artar. Türk Dijital Haritalar servisiyle işletmenizin tüm online haritalar ve navigasyon cihazlarında doğru işaretlendiğinden emin olabilirsiniz.

İşletme Bilgileriniz Her Yerde Tutarlı Görünmeli!

Müşterileriniz Yol Tarifi, Telefon, Çalışma Saatleri ve Diğer Önemli Bilgilerinize Hemen Ulaşsın!

Müşterilerinize doğru şekilde ulaşmak için birçok internet servisine(haritalar, sosyal medya, rehberler vs.) kayıt yaptırmanız gerekiyor. Türk Dijital işletmenizi birçok kaynakta ilgili arama kriterlerine uygun olarak listeler. Bu sayede müşterilerinizin sürekli aradığı Yol Tarifi, Telefon, Çalışma Saatleriniz (Özel Çalışma Saatleri Dahil), İş Kategoriniz, Sosyal Medya Bağlantıları ve Puanlama gibi birçok bilgiyi her yerden ulaşılabilir hale getirmiş olursunuz. Arama motorları için tüm iletişim bilgileriniz özellikle işaretlenmiş veri formatında kaydedilir. Ayrıca işletme sayfanızda bilgilerinizin düzenli kontrol edildiği ve her zaman doğru olduğunu gösteren bir onay işareti yer alır. Osmaniye Web Tasarım Firması Türk Dijital
null

Google Haritalar

null

Facebook Here Haritalar

null

FourSquare

null

Google My Business

null

Apple Haritalar

null

Open Street Haritalar

null

Yandex Haritalar

null

Navigasyon Cihazları

null

Bing Haritalar

MÜŞTERİLERİN GÜVENİNİ KAZANIN!

Potansiyel Müşteriler Kazanın

Amacımız sadece sadık müşterilerinize doğru bilgileri, güncel ve hızlı bir şekilde sunmak değil, İşletmenizi ilk defa ziyaret edecek tüketicileri potansiyel müşterilere dönüştürmektir. Eğer bir tüketici işletme konumunuzu bulamıyor veya işletmeniz hakkında fotoğraf, sanaltur ve ürün/hizmet bilgisi alamıyorsa markanıza nasıl güvenmesini bekleyebilirsiniz?

Tüm Cihazlarda Duyarlı Görünüm

Müşteriler işletmenizi bilgisayarlarda, cep telefonlarında ve tabletlerde bulabilir. İster evde veya hareket halinde arama yapıyor olsun, ister cihazlar arasında geçiş yapıyor olsun, müşterileriniz işletmeniz hakkındaki aynı güvenilir bilgilere masaüstü, tablet ve cep telefonu için özel olarak tasarlanmış arayüzler sayesinde ulaşır.

Organik Arama Sonuçlarında Avantaj!

İşletmenizin ve ürünlerinizin güçlü incelemeleri ve resimleri, işletmenizin çevrimiçi olarak müşterilere görünmesine yardımcı olur. Google My Business, Google Arama’da organik sonuçlarla eşdeğer kabul edilmektedir. Hatta listeleme, birçok durumda organik sonuçların bile üzerinde çıkmaktadır. Bu sonuçlar kullanıcının coğrafi konumunu da dikkate alarak gösterilmektedir.

Arama Sonuçlarında Görünün

Bir sonraki müşteriniz bir tık uzağınızda olabilir. Uzman bir ekipten destek alarak Google My Business’a taşındığınızda müşterilerinizin çalışma saatleri, iletişim bilgileri, fotoğraflar, telefon, sosyal medya yorumları ve yol tarifi de dahil olmak üzere işletmeniz hakkındaki bilgileri çevrimiçi olarak bulmasını kolaylaştırırsınız.

NASIL YAPIYORUZ?

Sizinle temasa geçeriz. Sektörünüze uygun dijital pazarlama danışmanlığı veririz.

Sizden kullanılmasını istediğiniz malzemeleri alır. Dilerseniz adınıza görsel alımı yaparız.

Firmanızın haritalarda kayıtlarını oluşturur, linkleri sizinle paylaşırız.

Yıl boyunca sayfanızın görsel ve metin düzenlemesiniz yaparak güncel kalmanızı sağlarız.