CHATBOT VE YAPAY ZEKA

Yüzlerce Kişiye Aynı Anda Hizmet Veren ve 24 Saat Çalışan Bir Robot

Robot Çalışanınız 24 Saat Hizmet Verebilir!

  • Çağrı Merkezi Robotu
  • Müşteri Temsilcisi Robotu
  • Satış Robotu
  • Destek Personeli Robotu

Peki Neden?

Chatbot uygulaması telefon ve bilgisayarlarımızı kullanma biçimimizi kesin olarak değiştirecek ve sahip oldukları özel algoritmalar ile geleceğimizi çok farklı bir biçimde şekillendirecek. Tabiki bahsettiğimiz bu değişimler bugünkü hayal gücümüz ile sınırlı. Belki de tüm bu varsayımların ötesine geçebilen çok köklü bir devrimin ilk dönemlerini yaşıyoruz. Bu devrimi göremeyeşimizin nedeni bugünkü algı düzeyimizin oldukça sınırlı ve oldukça sıradan olması olabilir. Bu teknolojinin taşıdığı potansiyel gerçekten çok büyük.

Chatbot Devrimi Geldi.

Yüzlerce Kişiye Aynı Anda Hizmet Veren ve 24 Saat Çalışan Bir Robot

Chatbot, ‘Chat’ ve ‘Robot’ kelimelerinin birleşiminden türetilmiştir. Web tabanlı çalışan ve karmaşık algoritmaları olan yazılımlardır. Genel olarak sürekli tekrar eden soru kalıplarına cevap verebilen hatta benzer kalıpları zamanla kendi kendine öğrenerek anında kullanmaya başlayan akıllı iletişim robotları diyebiliriz. Örnek vermek gerekirse yemek sipariş edebilir, kargonuzu gönderebilir, ev kiralayabilir, elektronik eşya satın alabilir ve aklınıza gelecek binlerce işi Chatbot’lar ile yapabilirsiniz. Osmaniye Web Tasarım / Web Yazılım

İŞİNİZE NASIL KATKI SAĞLAR?

Onlarca Müşteri Temsilciniz Olabilir

Chatbotlar bir çok sektörde farklı kullanım senaryolarına sahiptir. Bu senaryoların hepsinde ortak nokta belirli bir düzene sahip işlerin otomatik hale gelmesi fikrine dayanmaktadır. Bu sayede harcanan iş gücü ve zaman azaltılabilir. Örneğin bir işletme her müşterisine aynı soruları yöneltiyor ve o sorulara gelen cevaplara göre belirli yanıtları iletiyorsa bu senaryo bir chatbot aracılığı ile de yürütülebilir. Geleceğin devrimi Chatbot’larla tanışmak için bizimle iletişime geçin!

Görevleri Yerine Getirmede Üstüne Yok

Chatbot’lar eğlence, satış, yeme-içme, sigorta, e-ticaret, bankacılık, sağlık, müşteri hizmetleri gibi birçok sektöre ait süreçlere uygulanabilirler. Aynı zamanda internet sitenizden tutunda CRM, ERP gibi uygulamalara da Chatbot’lar entegre olabilir. İşletmenizde kullanılan uygulamalarınızdaki süreçlerinize kullanıcıların sorularına anında cevap vererek verimliliği artırır. Örneğin Yemek Siparişi vermek istediğinizde Chatbot bunu sizin için oldukça kolaylaştıracak ve sadece evet ve hayırlar ile size seçenekler sunacaktır. Saniyeler içerisinde siparişinizi anında oluşturacak ve yemeğinizi fırına gönderecektir.

Kimse Sırada Beklemez.

Destek alırken sırada beklemeden tüm sorulara anında cevap almak herkesi memnun eder. Chatbot ile önceden hazırlanmış Sıkça Sorulan Sorulara anında cevap verebilirsiniz. Müşterileriniz ürün veya hizmetleriniz için daha önceden belirlenen cevapları en hızlı şekilde alacakları için memnuniyetleri artacaktır. Yapılan araştırmalara göre kurumlar ve şirketler müşterilerle ilk iletişimde ortalama %70 oranında aynı sorularla karşılaşmaktadır.

Kişiye Özel Hizmet

Bir CRM uygulaması ile kolayca entegre olur ve müşterilerin sohbete başlarken daha önce yaşadıkları sorunları onlar sormadan çözümünü dahi söyleyebilirler. Bununla birlikte onlara ismi ile hitap edebilir doğum günlerinde onlara özel bir mesaj okuyabilirler. Satış yapabilir veya müşterilerinizin kölesi olarak onlara 7/24 yorulmadan hizmet edebilirler. TürkBot ile daha fazla satış yapabilir ve müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz. Ayrıca eşsiz müşteri deneyimleri sunabiliriniz.

NASIL YAPIYORUZ?

Sizinle temasa geçeriz. Sektörünüze uygun yazılım danışmanlığı veririz.

İşinizi analiz eder, ihtiyaçlarınızı belirleriz.

Size özel Chatbot’unuzu kodlamaya başlarız ve sürekli geribildirim alırız.

Chatbot’u test ederek yayınlarız ve ihtiyaç duyduğunuz sürece geliştirmeye devam ederiz.