FOTOĞRAF VE VİDEO PRODÜKSİYON

Dikkat Çekici, Etkili Ve Özgün Tanıtım Filmleri Hazırlıyoruz.

Yüzünüzü Güldüren Video İçerikler Üretiyoruz:)

 • Tanıtım Filmi
 • Reklam Filmi
 • Online Video
 • Viral Video
 • İnteraktif Video
 • Ürün Videoları
 • Eğitim Videoları
 • Röportaj Videoları
 • Lansman Videoları
 • Bant Reklam
 • Jenerik & Fragman
 • Seslendirme Hizmeti
 • Kurgu & Montaj

Peki Neden?

Çünkü artık milyonlarca insan evde, işte, sokakta, mekanda, laptopta, pc’de, ipad’de, cepte video izliyor! İzlenme oranı her geçen yıl %40 artıyor! Osmaniye Web Tasarım Firması ve Reklam Şirketi Türk Dijital, online video içerik prodüksiyonu konusunda müşterilerin çözüm ortağı oluyor! Online videolar site trafiğinizi %157, akılda kalıcılığı %70, satın alma eğilimini %85 oranında artırıyor. Ürün tanıtım videoları, kurumsal tanıtım filmleri ve etkinlik kliplerinin yanı sıra video sunum gibi verimlilik artırıcı şirket içi video tasarımlarına da hayat veren ekibimiz, iş dünyasının nitelikli video ihtiyacını en hızlı ve ekonomik şekilde karşılayacak yaratıcı projelere imza atmaktadır. Özellikle Mekan Çekimi, Ürün Çekimi ve Ürün Tanıtımı konularında uzman kadromuz ve profesyonel ekipman/çalışma prensiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Video ve Fotoğraf Çekimleri ile Rekordan Rekora Koşarsınız!

Dikkat Çekici, Etkili Ve Özgün Tanıtım Filmleri Hazırlıyoruz.

Hedef kitle üzerinde en etkili iletişim aracı olan video içeriklerin üretimi konusunda, iş ve eğlence dünyasının ihtiyaç duyduğu nitelikli video prodüksiyon hizmetlerini estetikle buluşturuyoruz. Online video içerik tüketiminin hızla arttığı ve artık herkesin kendi mobil ekranına sahip olduğu günümüzde, konsept geliştirme, prodüksiyon ve post prodüksiyon hizmetleri konusunda yaratıcı çözümler sunan Türk Dijital, kurumsal projelerin yanı sıra etkinlik, müzik ve eğlence sektörüne değer katan videolar üretiyor. Sadece youtube üzerinde her gün 1 milyardan fazla kullanıcı 5 milyardan fazla video izliyor. Artık her sektörün, her işletmenin ve söyleyecek sözü olan herkesin VİDEO’ya ihtiyacı var. Türk Dijital bu ihtiyacı en yaratıcı şekilde karşılamak için var. – Osmaniye Web Tasarım Firması / Osmaniye En İyi Yazılım ve Web Sitesi Dizayn Şirketleri

İŞİNİZE NASIL KATKI SAĞLAR?

Video Hayatın Her Anında!

Günümüz internet çağında satın alma eğilimini %85 arttıran sosyal medya videoları ve tanıtım filmleri kapsamında başarılı çalışmalara imza atan Türk Dijital, firmalar için doğru stratejiler ve etkili çözümler üretmeye devam ediyor. Belirlediğiniz projenizin sizi etkili ve doğru anlatabilmesi, rakipleriniz arasında öne çıkması için özgün, yaratıcı, dinamik ve dikkat çekici tasarımlarla prodüksiyonunuzu hazırlıyoruz. Kendinizi etkili şekilde tanıtmanız, hedef kitlenize hızlı ulaşabilmeniz için öngördüğünüz çalışmanıza alternatif stratejiler geliştirerek, sizin için en doğru projeyi ortaya çıkarıyoruz.

Web Videolar ile Hedef Kitlenize Dokunun

İnteraktif web videolar, herhangi bir işi hedef kitleyle en hızlı şekilde buluşturma yöntemidir. İnternet kullanıcılarının tamamının video içerik tükettiği günümüzde kaliteli videolarla anlatılan her iş, rakipleri arasından sıyrılarak öne çıkmasını sağlamaktadır. Türk Dijital; dinamik ve yaratıcı ekibinin ürettiği nitelikleriyle fark yaratan web videolarla internet mecralarında en yüksek etkileşimi oluşturacak projeleri hayata geçirir. Daha çok kişiye daha hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayarak bilinilirliğinizi artırır ve hedef kitleniz üzerindeki güvenilirlik hissini daha da yükseltir.

Ürünlerinizi En Doğru Şekilde Tanıtalım.

Bir ürün tanıtımından en başarılı sonucun alınabilmesi için iyi bir tanıtım filmine ihtiyaç vardır. İyi bir ürün tanıtım filmi için ise öncelikle ürünün hitap ettiği kitle en doğru şekilde analiz edilmelidir. Tamamen hedef kitleye yönelik, etkileyici bir ürün tanıtım videosu satışlar üzerinde pozitif etki yapar, ürünün tanınmasını sağlayarak markanın bilinilirliğini artırır. Türk Dijital hedef kitle analizleri ve benchmarking çalışmalarıyla ürün hakkında “gerekli ve yeterli” bilgi veren, ürünün fayda ve avantajlarını en yaratıcı şekilde sunan metinsel ve görsel çalışmalar ile, potansiyel müşteriler üzerinde en etkili sonucu yaratacak video tasarımları gerçekleştirir.

Marka Bilinirliğinizi Artıralım!

Kurumsal tanıtım filmi şirketinizin tarihçesinden başlayarak, girişim, gelişim ve sürdürülen iş gücünü ,en az bir (1), en fazla beş (5) dakikada anlatan filmdir.  Hangi sektörde olursa olsun her firma tanıtım filmi ve reklama ihtiyaç duyar. Günümüz internet kullanıcılarının %97si video izlediğine göre , video prodüksiyonlarının pazarlama ağında ne kadar etkili olduğu ortadadır. Marka değerinizi yükseltmek, firmanızın prestijini arttırmak için faaliyetlerinizi, büyük kitlelere etkileyici biçimde duyurmak istiyorsanız, müşterilerinize birebir ulaşmanızı sağlayacak tanıtım videolarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NASIL YAPIYORUZ?

Bilgi Alışverişi, Çekim Mekanlarının ve Konularının Belirlenmesi

Bilgilere ve Dökümanlara Hakim Olunması, Kesin Senaryo Metninin Oluşturulması

Profesyonel Çekim Ekipmanlarının Belirlenmesi ve Yola Çıkma

Seslendirme, Müzik, Logo Animasyonu, Kurgu ve Görsel Efekt Aşamalarının Tamamlanması