HAKKIMIZDA

Kaliteli, Hızlı, Kalıcı ve Fark Edilen İşler Yaparız.

Kesinlikle daha geniş bir kitleyi etkilemek istiyorsunuz. ? Büyük bir inşaat ya da mimarlık şirketiniz var. ?️ Yardıma ihtiyacı olan bir ajanssınız. ⛑️ Alanınızda uzmansınız ve bu konuda bir uzmana ihtiyacınız var. ?‍?️ Gerçek insanlarla çalışmayı seven gerçek bir insansınız. ????

Bir web sitesi veya e-ticaret sitesi istiyorsunuz ve gerçekten iyi görünmesini istiyorsunuz: profesyonel ama arkadaş canlısı, tıpkı şirketiniz gibi. Telefona cevap veren ve ne yapmaya çalıştığınızı önemseyen gerçek insanlarla çalışmak istiyorsunuz. ??

Dünyayı değiştirmek için yeni bir fikre sahipsiniz ve odaklanmanıza ve hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek biriyle konuşmanız gerekiyor. ??‍?️ Bazı hikâyeler ? (belki birçok hikâye) ?? veya referanslar veya yıllık raporunuz koymak istiyorsunuz. Bir şeyler satmak istiyorsunuz. ?️

Zaten bir web siteniz var. Eski, yavaş ve modası geçmiş. ? İnsanlar sizi arama motorlarında bulmakta zorlanıyor. ? Çalışanlarınız şikayet ediyor. ? Ve insanların gelip ona bakmasını istiyorsunuz, ama ne bulacaklarından korkuyorsunuz. ? Her neyse, onu kaç kişi ziyaret ediyor? ? Bilmiyorsunuz. ??

Elinizde biraz video var veya biraz ses. ? Bir blog yapmak istiyorsunuz, ancak bunun eğlenceli ve yaratıcı olmasını istiyorsunuz. ? Veya bir kitabınız var; senaryonuz var. ??‍?️ Bir Facebook sayfanız var ama ihmal edilmiş. ?️ (Sosyal medyayla daha fazlasını yapmalı mısınız? Kime sorabilirsiniz? ?)

ŞİMDİ başlamalısınız? ve başlamaya hazır bir şirkete ihtiyacınız var. ✊?

Google Güvenilir Fotoğrafçı, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Web Geliştirici ve Yazılım Mühendisi ünvanlarına sahip uzmanlardan oluşan ekibimiz, işletmelerin tüm dijital platform ihtiyaçlarını tek merkezden inşa ederek müşterilerine daha gerçekçi bir deneyim sunmalarına yardımcı olmaktadır. İşletme giderlerinizden tasarruf sağlayan ve sizlere yeni müşteriler kazandıran Duyarlı Web Tasarımları, Mobil ve Web Uygulamaları, Sosyal Medya Reklamları ve Hesap Yönetimi konularında hizmetler sunmaktayız. Benzersiz ve gözalıcı fotoğraf çekim teknikleriyle HDR kalitesinde sanaltur, fotoğraf ve video çekimi yapmaktayız. Ayrıca Google Organik Arama Sonuçları, Google Haritalar, Google Street View, Google My Business ve diğer arama motoru ve dijital harita servislerinde işletmenizin görünürlüğünü artırarak daha geniş kitlelere erişmenizi sağlamaktayız. Ekibimiz 10 yılı aşan dijital medya ve fotoğraf tecrübesi ile Google’ın detaylı ve zor kriterlerini sağlayarak, tüm işlerinde katı kalite politikalarını takip etmektedir.
Amacımız hedef kitlenize interaktif sanal deneyimler sunarak, ürün ve hizmetlerinize yeni bir tanıtım ve pazarlama aracı sunmaktır. Geleceğin vazgeçilmez teknolojileri olmaya aday Chatbot, Sanal Gerçeklik, Eticaret, Yapay Zeka ve Nesnelerin İnterneti gibi konularda hizmet almak için lütfen bizimle irtibata geçin. – Tüm Bu Hizmetleri Profesyonel Şekilde Sunan Tek Adana Web Tasarım Firması – Adana Web Yazılım / Web Sitesi Yapımı / Web Dizayn Şirketi Türk Dijital olarak hizmetinizdeyiz.

Menü