ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU – SEO

Ne Kadar Çok Müşteriye Hizmet Veremediğinize Şaşıracaksınız!

Rakipleriniz Müşterilerinizi Çalıyor Olabilir:

  • Google'da
  • Google My Business'de
  • Yandex'te
  • Bing'de
  • Facebook'ta
  • Instagram'da
  • Twitter'da
  • LinkedIn'de

Peki Neden?

Tüketicilerin %75’i bir işletmeyi ziyaret etmeden önce arama motoru üzerinden araştırma yapıyor. Arama motoru konum verilerini güncellemek tüketicilerin evlerinden çıkmadan ya da yolda giderken mobil cihazlardan yaptıkları araştırmada konum hakkında doğru bilgilere ulaşmalarına yardımcı olur. Ayrıca ilk defa işletmenizi ziyaret edecek tüketicilere hangi kanaldan gelirse gelsin doğru bilgilerle işletmenizi sunarak güven sağlamış olursunuz. Bu sayede tüketicileri sadık müşterilere dönüştürme şansınız artar. Osmaniye SEO Şirketi / Osmaniye Uygun Fiyatlı / Ucuz Seo – SEO

İşletme Bilgileriniz Tüm Arama Motorlarında Yükselsin!

Ne Kadar Çok Müşteriye Hizmet Veremediğinize Şaşıracaksınız!

Arama Motoru Optimizasyonu yüzlerce parametreye bağlı bir sistemdir. Temel olarak İç SEO ve dış SEO olarak iki kısımda incelenebilir. Dış SEO, Web Tasarım hizmeti ve bedeliyle hiçbir alakası olmayan, sürekli ve düzenli yapılması gereken bir çalışmadır. Genel olarak siteye bağlı özgün makale ve link çalışması, Google AdWords, Facebook ve Twitter reklamlarını içerir.
İç SEO, Web Siteniz daha tasarım ve kodlama aşamasındayken başlar ve uygun kod yazılımı, giriş, içerik ve sonuç bölümlerinde, zamanında ve dünyada kabul görmüş standartlara göre yapılmalıdır.
Tasarımını yaptığımız tüm Web Sitesi ve uygulamalarda İç SEO standartları ve Google İşaretlenmiş Veri pratiklerini uygulayarak müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Osmaniye SEO / Osmaniye Web Tasarım – Web Sitesi

null
null
null

EN SON TEKNOLOJİ İLE UÇUŞA GEÇİN!

Satışa Gelmeyin, Satış Yapın!

Müşteriler arama motorlarında işletmeler hakkında konum ve çalışma saatleri gibi bilgileri araştırırken rakiplerinizin cazip teklifleriyle karşılaşabilirler. İyi yönetilmeyen ve alt sıralarda listelenen konum sayfalarınız varsa, rakiplerinizin listelendiği dizin veya inceleme sitelerinin üst sıralarda çıkması müşterilerinizin aklını çeliyor olabilir. Yapılan araştırmalara göre böyle bir durumda müşterilerin %61’i rakiplerin sunduğu teklife yönelirken, %39’u sadık müşteri olarak aynı işletmeyi tercih ediyor.

Roket Hızında Yüklenen Mobil Sayfalar

Accelerated Mobile Pages(AMP), yani Hızlandırılmış Mobil Sayfalar, Google tarafından geliştirilen yönergelere bağlı olarak, mobil sayfaların daha hızlı açılmasını sağlayabilecek kodlama yöntemidir. Google AMP yönergelerine uygun ve doğrulanmış sayfalar Google önbelleğinde saklanır ve kullanıcı tarafında daha hızlı yüklenerek mobil İnternet kullanıcı deneyimini artırmayı hedefler.

İşaretlenmiş Veri ile Fark Atın

İşaretlenmiş Veri (Structured Data) web’deki verileri tanımlamak üzere ortak bir sözlük oluşturarak web’i daha iyi hale getirmek için Google, Microsoft ve Yahoo!’nun yürüttüğü ortak bir çalışmadır. Web sayfalarına schema.org işaretlemesi eklendiğinde (Google arama da dahil) pek çok şirket ve ürün sitenizdeki verileri anlar. Benzer şekilde, schema.org işaretlemesini HTML ile biçimlendirilmiş e-postalarınıza eklerseniz, Gmail’in yanı sıra diğer e-posta ürünleri de verilerinizi anlayabilir.

Organik Arama Sonuçlarında Avantaj!

İşletmenizin ve ürünlerinizin güçlü incelemeleri ve resimleri, işletmenizin çevrimiçi olarak müşterilere görünmesine yardımcı olur. Google My Business, Google Arama’da organik sonuçlarla eşdeğer kabul edilmektedir. Hatta listeleme, birçok durumda organik sonuçların bile üzerinde çıkmaktadır. Bu sonuçlar kullanıcının coğrafi konumunu da dikkate alarak gösterilmektedir.

NASIL YAPIYORUZ?

Sizinle temasa geçeriz. Sektörünüze uygun SEO danışmanlığı veririz.

Mevcut websiteniz ve sosyal medya hesaplarını optimize ederiz.

Makale, imleme, backlink, reklam gibi araçlarla güncel kalmanızı sağlarız.

Gökyüzünde Roket gibi yükselişinizi hep beraber izleriz:)