360 DERECE SANALTUR VE ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK

Google Street View | Trusted 360º Sanaltur ile İnteraktif Etkileşim Kurun

İşletmenize Gösterilen İlgiyi İkiye Katlayın:

 • İnşaat Firmaları
 • Eğitim Kurumları
 • Showroom'lar
 • Mobilya Mağazaları
 • Oteller
 • Hastaneler
 • Restoranlar
 • Kafeler
 • Fabrikalar
 • Belediyeler
 • Kaliteli Mekanlar

Peki Neden?

İşletmenizin iç tasarımı için çok fazla zaman, para ve çaba harcadığınızı biliyoruz. Maalesef bu güzelliği sadece işletmenizi ziyaret eden müşterileriniz yaşayabiliyor. Google servislerinde yayınlanacak bir sanaltur işletmenizin genel havasını ve detaylı yerleşim düzenini çok daha geniş kitlelere ulaştırmak için çok büyük ve ekonomik bir fırsattır.
Mevcut web sitenize ve Facebook sayfanıza ekleyebileceğiniz bu sanalturlar işletmenize olan ziyaretçi sayısını ve satışlarınızı artıracaktır. Bu fırsatlardan yararlanabilmek için daha fazla vakit kaybetmeden Adana Web Tasarım Firması Türk Dijital ile iletişime geçin.

Müşterilerinizi Büyüleyin!

Google Street View | Trusted 360º Sanaltur ile İnteraktif Etkileşim Kurun

Potansiyel müşteriler, iş ortakları ve hastalarınız işletmenizin görünümü hakkında daha fazla bilgi istiyor. Aradıkları mekana gittiklerinde neyle karşılaşacaklarını önceden bilmek işletmenize olan güveni artıracaktır.
3D Destekli yüksek kaliteli çekimlerimiz sayesinde Google Cardboard ve diğer tüm VR Sanal Gerçeklik gözlükleri ile mekanınızı 3 boyutlu olarak gezebilirsiniz. Adana Sanaltur – Adana Mekan Çekimi – Adana Web Tasarım

İŞİNİZİ TÜM DÜNYAYA GÖSTERİN

İşletmenize Olan İlgiyi Artırın!

Bir işletme girişini sanal turla gören kullanıcıların oradan rezervasyon yaptırmaya ilgi duymalarının ihtimali iki kat fazladır. Ayrıca, özellikle 18-34 yaş arasındaki potansiyel müşterilerin bir sanal tura dayalı olarak rezervasyon yaptırma ihtimalleri %130 daha fazladır.

Daha çok müşteriyi mekanınıza çekmek için hemen bir sanal tur çekimi talep edin! Adana Sanal Tur denince akla gelen ilk isim olan Türk Dijital ile hemen tanışın.

Google StreetView'de Yer Alın

Doğru restoranı, kafeyi veya oteli seçmek genellikle karmaşık bir karardır. Kullanıcıların, daha işletmenizin bulunduğu konuma gelmeden söz konusu konumla ilgili deneyim kazanmalarına olanak tanıyan, Google Street View Güvenilir Fotoğrafçı’ları tarafından hazırlanmış yüksek kaliteli bir sanalturla tüketicilerin işletmenize olan ilgisini artırın.

Bu sürükleyici sanal deneyimler, potansiyel misafirlerde ve devamlı müşterilerde daha yüksek güven duygusu uyandırır.

Müşteriler Daha Fazla Sanaltur İstiyor

Google tarafından yapılan ankete katılan kullanıcıların %67’si, daha fazla işletme girişinin sanaltura sahip olmasını istiyor. Geri kalan kullanıcıların %26’sı kendileri için fark etmediğini, %7’si ise daha fazla sanal turun gereksiz olduğunu belirtti.

Sanaltur ve Artırılmış Gerçeklik uygulamaları hızla yükselen teknolojiler olarak işinize değer katacaktır. Siz de daha fazla zaman kaybetmeden Adana Web Tasarım Firmaları arasında kendini ispatlamış Türk Dijital kalitesiyle tanışın.

Organik Arama Sonuçlarında Avantaj!

İşletmenizin ve ürünlerinizin güçlü incelemeleri ve resimleri, işletmenizin çevrimiçi olarak müşterilere görünmesine yardımcı olur. Google My Business, Google Arama’da organik sonuçlarla eşdeğer kabul edilmektedir.

Hatta listeleme, birçok durumda organik sonuçların bile üzerinde çıkmaktadır. Bu sonuçlar kullanıcının coğrafi konumunu da dikkate alarak gösterilmektedir.

sanaltur

NASIL YAPIYORUZ?

Çekim Yapılacak Mekanlarda Keşif Yaparız.

Çekimleri yapar ve fotoğrafları HDR kalitesinde işleriz.

Müşteri talepleri doğrultusunda son rötuşları ve testleri yaparız.

Sanalturu Websiteniz, Facebook Sayfanız ve Google Haritalarda Yayınlarız.

Menü